Львів’ян попереджають про грозу, град та шквали на завтра

У другій половині дня буде гроза, град, а під час грози – шквали 17 –22 м/с.

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попередив, що у Львові завтра, 31 липня, в другій половині дня буде гроза, град, а під час грози – шквали 17 –22 м/с. Мешканців просять зважати на прогноз погоди й бути обережними.

У міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення нагадують, що під час грози не варто ходити під розлогими деревами, рекламними щитами, лініями електропередач і антенами, бо пориви вітру можуть їх пошкодити. Також варто уникати відкритої місцевості та води, бо вода – дуже добрий провідник струму.

«Найбезпечніше під час грози перебувати у приміщенні із громовідводом, але якщо гроза застала вас у місті – сховайтеся у магазини, під’їзд тощо. Ховаючись під деревами, не забувайте про те, що блискавка найчастіше попадає у найвищі з них – дуби, тополі, сосни. Також під час грози небезпечно розмовляти по мобільному телефону – його найкраще вимкнути», – додають спеціалісти.

Нагадаємо, що в разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій можна повідомляти на «Гарячу лінію міста» за коротким номером 1580.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.