На Банковій сталися сутички через акцію ЛГБТ “Рейвах Прайд” (ВІДЕО 18+)

У Києві на вулиці Банковій біля в’їзду до будівлі Офісу президента розпочалася акція представників ЛГБТ “Рейвах Прайд”. Про це передає “УНІАН”.

На Банковій встановлена невелика сцена з потужною аудіосистемою для виступу електронних музикантів, і зокрема дуету ді-джеїв GAEL x ZAYBER, ді-джеїв OLHA, STEF MENDESIDIS та NASTIA. Планується, що акція триватиме до 22:00 год.

За попередньою інформацією, на акцію зібралися близько півсотні людей. Частина активістів перемістилися ближче до сцени.

Правоохоронці перекрили усі підходи до місця проведення акції на Банковій, аби представники різних радикальних організацій, які виступають проти ЛГБТ-спільноти, не потрапили на акцію.

Перед початком акції  сталися сутички між поліцією та представниками “Традиції та порядку”.

Під час сутички було розпилено дуже багато сльозогінного газу чи вміст перцевого балончика.

Деякі противники акції під час сутички опинялися на землі. Вони звинувачували правоохоронців у побитті їхніх однодумців.

“Сьогодні під час проведення мітингу біля Офісу президента України двоє учасників вчинили словесний конфлікт та нецензурно висловлювалися у бік правоохоронців та інших громадян. На зауваження припинити порушення громадського порядку молодики не реагували”, — йдеться в повідомленні поліції Києва.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.