Родичі пілота Ігора Табанюка вважають, що падіння літака могли підлаштувати

Родичі загиблого в авіатрощі пілота з Коломиї Ігоря Табанюка вважають, що авіакатастрофу на Прикарпатті могли підлаштувати. Про це пише “КУРС”.

“Аеропорт хотіли і хочуть “віджати”, — повідомив син загиблого льотчика Ігор Табанюк молодший. — Моя підозра, що це щось навмисне. Підстава, скажімо так. Щось зроблено з літаком”.

Син не вірить у випадкову смерть батька і трьох пасажирів. За 20 років військовий льотчик у третьому поколінні, майстер вищого пілотажу, відродив аеропорту Коломиї.

“До того то була смуга, заросла травою. Зараз аеропорт сертифікований за міжнародними стандартами, всі правила виконувались”.

У загибелі Табанюка родина звинувачує третіх осіб, оскільки Ігор хотів узаконити летовище і орендувати землю, через що йому погрожували, а територію взялися ділити.

“Є прямі докази”, — стверджує син.

Місяць тому літак, на якому розбився Табанюк-страший пройшов у Словаччині заводську технічну перевірку.

Зранку Табанюк виконав 5 рейсів із туристами, літак впав під час шостого рейсу.

Нагадаємо, 28 липня легкомоторний спортивний літак впав на приватний житловий будинок у селі Шепарівці. У авіакатастрофі загинув професійний льотчик, інструктор та співвласник аеродрому малої авіації у Коломиї Ігор Табанюк та троє іноземців.

Ігоря Табанюка поховають сьогодні, 31 липня.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.