У Львові перекриють вулиці через благодійний пробіг з відомим співаком

У суботу, 7 серпня, у Львові відбудеться щорічний благодійний велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили» з Арсеном Мірзояном. Ситуативно перекриватимуть вулиці.

Про це повідомили у пресслужбі Львівсської міськради.

Захід розпочнеться о 10.00 год. Маршрут: просп. Свободи – просп. Чорновола – вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького – вул. Грінченка – вул. Гетьмана Мазепи – вул. Замарстинівська – просп. Чорновола – просп. Свободи. За маршрутом велопробігу буде ситуативне перекриття руху.

Цього року кошти, виручені за реєстраційні внески, будуть спрямовані на капітальний ремонт кабінету функціональної діагностики Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові. У цьому кабінеті регулярно проходять обстеження онкохворі діти, у яких через рак відбулися зміни у роботі серцево-судинної та/або дихальної систем.

За чотири попередні роки було зібрано більше півмільйона гривень, за які придбано 5 інфузоматів та відремонтовано 6 палат відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Реєстраційний внесок складає 250 грн. 100% перерахованих коштів будуть спрямовані на благодійність.

Зареєструватись на велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили» можна на Gastroli.ua: https://gastroli.ua/en/events/kruchu-pedali-schob-voni-zhili-2021.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.