Унаслідок нічної негоди у Львові повалило понад 70 дерев

Пошкоджені 8 авто, 2 дахи і 1 МАФ. Упав також один рекламний щит.

Минулої ночі унаслідок сильного вітру з дощем зафіксували пошкодження мереж освітлення, дахів, авто тощо. Комунальні служби працюють над ліквідацією пошкоджень. Окрім цього, на лавку, де сиділо двоє молодих людей, впала гілка. Хлопець – військовий-контрактник з Вінницької області, а також його дівчина загинули на місці. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

За попередньою інформацією, внаслідок нічної негоди виявили: 10 повалених дерев у парках, 31 обрив зовнішнього освітлення, понад 75 дерев впало в місті, пошкоджені 8 авто, 2 дахи і 1 МАФ. Упав також один рекламний щит.

«Я досі не розумію, як так сталось, адже під час цієї негоди попадали здорові дерева, які б ніколи не мали впасти. Цей буревій повалив багато дерев, повиривав здорові стовбури із корінням, понищив лінії електропередачі», – каже він.

Так, за словами міського голови, оперативні служби проводжують безперервно працювати. Мешканців ж закликали бути обережними, і коли є попередження про бурі, проводити час в приміщенні, а не на вулиці.  

Читайте також: На деяких вулицях потоп, розшитий дах та повалені дерева. Наслідки негоди. Фото

Нагадаємо, що негоди, які сталися у Львові 25 та 30 червня, повалили багато дерев. Дрібніші гілки з листками масово відвозять на переробку у ЛКП «Зелене місто», однак в парках все ще залишається багато стовбурів, які не годяться на дрова через надмірну вологість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.