У Києві озброєний інвалід війни погрожує підірвати будівлю Кабміну (ВІДЕО)

4 серпня у Києві невідомий чоловік тримаючи в руках предмет, схожий на гранату прорвався до Кабміну. На кадрах відео з місця події видно, як агресивний чоловік тримаючи в руках предмет, схожий на гранату, вимагає представника КМУ зайти всередину будівлі. Він використовує нецензурну лексику в сторону працівника відомства.

Інформацію про захоплення Кабміну передає «СтопКор».

На кадрах відео видно, як агресивний чоловік тримаючи в руках предмет, схожий на гранату, вимагає представника КМУ зайти всередину будівлі. Він використовує нецензурну лексику в сторону працівника відомства.

“Заходь б*я, за***ли! Я зараз її відпущу! (гранату, ред.) Пішли зі мною! Я живим не піду звідси, я сяду на 10 років!”, — кричить неадекват.

“Жіночко, тікайте звідси”, — звернувся він до жінки, яка хотіла пройти в Кабмін.

Правозахисники ВГО “Стоп корупції” намагались вгамувати чоловіка, звертаючись до нього з проханням заспокоїтись. У результаті той забіг всередину.

“Це захоплення будівлі! Ви за***ли всі! Не чіпай пістолет, інакше я висмикну чеку! Я сапер! Приберіть людей з холу, граната бойова!”, — кричить він.

Спочатку чоловік не проявляв агресії, однак потім його настрій різко змінився — та почалось.

“Ми спілкувалися з представником КМУ, а цей чоловік стояв поруч та слухав. Нам відповіли, що прийому немає у зв’язку з карантином, довго розмовляли про те, щоб до нас вийшли. У підсумку цей чоловік дістав гранату, взяв за шкірки представника КМУ і сказав, що всіх підірве”, — повідомляє кореспондент з місця події.

Як повідомляє “СтопКор”, захопник Кабміну — інвалід війни. Як характеризує його знайомий — “нормальний, адекватний хлопець”.

“Можливо у нього стався нервовий зрив”, — коментує знайомий агресора ситуацію.

Як повідомляє МВС України у Телеграм, сьогодні, близько 10:00 год, до будівлі КМУ зайшов невідомий чоловік, який витягнув із кишені предмет, схожий на вибуховий пристрій, і погрожує його підірвати. На даний час із чоловіком проводяться перемовини. У випадку відмови добровільно припинити правопорушення, до чоловіка будуть застосовані поліцейські заходи, передбачені Законом.

Станом на 11:30 год, чоловіка затримали. Його вмовили здатися і вже затримали. Він вибачився перед поліцейськими.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.