Львів’ян кличуть на безкоштовну екскурсію знаковими скульптурами

Завтра, 6 серпня, у Львові проведуть безкоштовну екскурсію знаковими скульптурами міста. Захід проведуть в рамках Днів реставрації, які відбуваються на Погулянці, де упродовж десяти днів реставратори відновлюють скульптуру монаха з дитиною.

Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

«До прикладу, львівська «статуя Свободи» прагне повідомити, що це зовсім не її ім’я. А пам’ятник Шевченка – проведе урок  з історії України. Голова Івана Підкови нагадає не тільки про перипетії  його долі, але й про останню «пригоду» на львівській площі Ринок. Скульптурна група «Ісус на смертному одрі», що біля катедри, розкаже про Біблію. А Ісус із купола каплиці Боїмів – про свої переживання в Гефсиманському саду і не тільки там.

Чому у серці сухопутного Львова з’явився Нептун і чому саме на цьому місці повідає сам морський бог? А чому скульптура львівського ренесансу відрізняється від італійської, але  наближена до північноєвропейської скульптури?» – інтригують у ЛКП «Бюро спадщини».

Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/BsxCuhjj8bg9yBSP7.

Екскурсія розпочнеться о 18.00. Збір групи  – біля пам’ятника Данилу Галицькому.

Нагадаємо, під керівництвом реставратора з каменю впродовж 10 днів учасники майстер-класів відновлюватимуть скульптуру монаха з дитиною, що розміщена біля будинку №20 на вул. Погулянка. Відтак, усі охочі зможуть спостерігати за процесом чи навіть спробувати себе в ролі реставратора скульптурних елементів.

 

1 Відповідь

  1. Оксана :

    Чому посилання на реєстрацію не активне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.