Вулицю Пекарську у Львові відкриють трохи пізніше, ніж обіцяли

Для проїзду відремонтовану вулицю Пекарську не відкриють вже завтра, як анонсували напередодні у мерії, а на п’ять днів пізніше.

Це, як пояснили у ЛКП «Львівавтодор», пов’язано із тим, що дорожнє покриття має набрати міцності перед відкриттям для проїзду транспортом, але водночас кажуть, що всі роботи вже завершені.

Нині вся проїзна частина повністю замощена мозаїкою, на завершальній стадії влаштування покриття велосипедних доріжок і тротуарів, та завершуються роботи з санації (укріплення) діючого колектора.

«Відкрити вулицю для проїзду плануємо 6 вересня, оскільки згідно з технічними вимогами, дорожнє покриття (мозаїка) має набрати міцності перед відкриттям руху транспорту», – кажуть у «Львівавтодорі».

Нагадаємо, реконструкція Пекарської статувала торік у вересні.

Проєктом, який розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку», передбачено капітальний ремонт проїзної частини з бруківки та мозаїки із заміною конструктивних шарів, влаштування місць для паркування, будівництво велосипедних доріжок та велосипедних смуг, капітальний ремонт покриття тротуарів, капітальний ремонт світлофорного об’єкта, заміна існуючих мереж водопостачання та каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішнього газопостачання, електропостачання, теплопостачання, мереж зв’язку. Також проєктом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення. Влаштування благоустрою території.

Виконує роботи підрядна організація ТзОВ «Вельт-Капітал». Вартість робіт 109,4 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.