Італія відкрилася для вакцинованих туристів з України

Від самоізоляції звільняють українців, які мають негативний результат ПЛР-тесту або тесту на антиген і «зелений» сертифікат.

Вакцинованим туристам дозволили в'їзд до Італії без обов'язкової п'ятиденної самоізоляції. Відповідні зміни діють для країн категорії D, куди входить і Україна. Про це повідомляє Ліга.нет з посиланням на МЗС України.

Від самоізоляції звільняють українців, які мають негативний результат ПЛР-тесту або тесту на антиген і «зелений» сертифікат (Green Pass) європейського зразка про завершення повного курсу вакцинації однією із затверджених Європейським агентством з лікарських засобів вакциною (Pfizer, Johnson and Johnson, Moderna, AstraZeneca).

Якщо зазначених сертифікатів немає – громадяни можуть в'їхати до Італії, але для них буде обов'язковою п'ятиденна самоізоляція, а після її закінчення необхідно зробити тест на коронавірус.

Діти до шести років звільняються від молекулярного або антигенного тесту, але все одно мають самоізолюватись у разі такої необхідності. Ці правила діють до 25 жовтня 2021 року.

Нагадаємо, що з 1 липня в Україні запустили Covid-сертифікати. Згенерувати сертифікат стало можливим з 21 серпня. Як це зробити – дізнавайтеся за посиланням.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.