Наукову у Львові нині доремонтують однобічно: аби не дощ

На вул. Науковій на ділянці від вул. Тролейбусної до вул. Кульпарківської триває поточний ремонт дорожнього покриття.

За інформацією Франківської районної адміністрації, пише Dailylviv.com, з 21 серпня розпочався поточний ремонт верхнього шару покриття на вул. Науковій на відрізку від вул. Тролейбусної до вул. Кульпарківської. Ремонтують частину дорогу – один напрямок. Роботи проводить ТзОВ «Унідор Сервіс». За сприятливих погодних умов роботи завершать сьогодні.

«З 21 серпня підрядна організація ТзОВ «Унідор Сервіс» розпочала поточний ремонт верхнього шару покриття на вул. Науковій на відрізку від вул. Тролейбусної до вул. Кульпарківської. ТзОВ «Унідор Сервіс» стало переможцем тендеру на виконання цих робіт. Відзначу, що тендер ми оголошували на суму 5,8 млн грн, натомість переможець запропонував 4,9 млн грн. Тобто, нам вдалося зекономити 900 тис грн.

Роботи розпочалися з 21 серпня. Спочатку підрядник проводив підготовчі роботи і згодом приступив до асфальтування. Згідно з договором, роботи мають бути завершені сьогодні, 31 серпня. Однак все буде залежати від погодних умов, адже через дощі підрядник не міг працювати у минулі дні.

Оскільки ремонтуємо лише смуги одного напрямку, то роботи проводяться частинами, без перекриття дороги для руху транспорту. Можливі локальні обмеження для проїзду», – розповів Ігор Савка, в.о. голови Франківської РА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.