Рекламували послуги в «Darknet»: на Львівщині ліквідовано групу із виробництва фальшивих паспортів (ФОТО)

Працівники служби безпеки провели спільну спецоперацію зі США в результаті якої ліквідовано групу із виробництва фальшивих документів. Про це сьогодні повідомили у пресслужбі СБУ Львівської області.

СБУ у співпраці із правоохоронними органами США провела спецоперацію, в результаті якої припинило діяльність угруповання із виробництва підроблених документів.

Чоловіки виготовляли високоякісні фальшивки, здебільшого ID-карти країн Європейського Союзу, а також інші дозвільні документи.

Встановлено, що злочинне угруповання діяло на території Львова. Зловмисники «спеціалізувалися» на виготовленні підроблених документів будь-якої складності, а свої послуги рекламували через анонімний сервер у мережі «Darknet».

Зазвичай вони виготовляли фальшиві ID-карти, які давали змогу незаконно перетинати кордон різних країн. Їхніми клієнти здебільшого були нелегальні мігранти з країн Близького Сходу, які хотіли «легалізуватися» на території «західних країн».

Ділки виготовляли кілька десятків фальшивок на місяць. Після виготовлення підробки переправляли за кордон через водіїв міжнародних перевезень, — повідомили у СБУ.

У межах відкритого кримінального провадження правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцями проживання фігурантів та у приміщеннях, де виготовляли підроблені документи, у ході яких виявлено та вилучено печатки, бланки, голограми, комп’ютерну техніку, задіяну в процесі виготовлення та збуту підроблених документів.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України).

Тривають слідчі дії.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.