Російська податкова змінила дані дружини Тараса Козака, яка потрапила під українські санкції

Офіційний сайт Федеральної податкової служби Росії вказує, що паспорт та ідентифікаційний номер, які належали цивільній дружині народного депутата від «ОПЗЖ» Тараса Козака Наталії Лавренюк, тепер належать особі на ім’я Світлана Жучкова.

Їй же «перейшли» й інші персональні дані Лавренюк, яка потрапила під дію українських санкцій разом з чоловіком-депутатом, повідомляють журналісти програми «Схеми», пише «Радіо Свобода».

На Наталію Лавренюк оформлена значна кількість нерухомості та бізнесу, зокрема квартира у Москві вартістю 13 мільйонів доларів, та частка у нафтовому бізнесі в РФ, діяльність якого лягла в основу санкцій України. Журналісти звернули увагу, що тепер онлайн-форма Федеральної податкової для перевірки ідентифікаційних номерів громадян РФ вказує, що ідентифікаційний номер цивільної дружини Тараса Козака, її російський паспорт та зазначені у ньому персональні дані належать Світлані Петрівні Жучковій.

При цьому ще станом на лютий 2021 року цей же ресурс вказував, що ці ж документи належать Наталії Миколаївні Лавренюк, 26.02.1975 року народження.

Журналісти звернулися через соцмережі до Наталії Лавренюк із проханням прокоментувати такі зміни, однак відповіді не отримали.

Разом із тим, зміни ПІБ Наталії Лавренюк у російських реєстрах відображаються не всюди, відзначають журналісти. Наприклад, у реєстрі юридичних осіб Росії зазначений ідентифікаційний номер і далі закріплений за Наталією Лавренюк (принаймні у витягу на компанію «НЗНП Трейд», де вона володіє часткою 25%).

Наталія Лавренюк – цивільна дружина народного депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Тараса Козака, яку він не декларує. Вона має громадянства двох країн – України та Росії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.