Стала відома повна програма фестивалю BookForum у Львові

У форумі візьмуть участь іноземні автори з 21 країн світу.

Цьогоріч вперше в історії 28-ий Львівський міжнародний BookForum відбудеться у гібридному форматі. Він проходитиме з 15 по 19 вересня і налічуватиме 120 подій з 250 учасниками. Серед них будуть іноземні автори з 21 країн світу. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Фокусною темою цьогорічного фестивалю є «Гра в дорослішання: як ми зростаємо незалежними». Куратором фокусної теми буде відомий літературознавець Юрко Прохасько. Повну програму фестивалю можна переглянути за посиланням.

У планах літературного фестивалю панельні дискусії, традиційна Ніч Поезії та музики non-stop, запрошені гості з усієї України, а також ЄС, США, Південної Америки та Африки.

Однією з почесних гостей фестивалю стане 93-річна психотерапевтка і авторка світового бестселеру «Вибір» Едіт Еґер, яка пережила Голокост.

На фестивалі також буде Нобелівська лауреатка, письменниця українського походження, есеїстка, сценаристка та поетеса Ольга Токарчук. Вона отримала Нобелівську премію з літератури за 2018 рік «за уяву оповідачки, яка з енциклопедичною пристрастю представляє перетин кордонів як форму життя».

Програма 28 BookForum:

15 вересня 

 16 вересня 

17 вересня 

18 вересня 

 

Довідково

28 BookForum стартує 15-го вересня у Львові. Це – головна культурна подія року, яка об’єднує інтелектуалів, літераторів, громадських діячів для обміну ідеями та знаннями, презентацій досягнень та обговорення проблем.

Цього року BookForum вперше за всю історію відбудеться у гібридному форматі: онлайн та офлайн. Заплановано понад 100 подій, панельних дискусій і традиційна Ніч Поезії та музики non-stop, запрошені гості з усієї України, а також ЄС, США, Південної Америки та Африки.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.