У «Львівавтодорі» пояснили, чому Пекарську не відкриють згідно планованого раніше терміну (ФОТО)

Вулицю Пекарську для проїзду відкриють 6 вересня. Про це повідомили сьогодні у пресслужбі  ЛКП «Львівавтодор».

Станом на зараз вулицю повністю замощено мозаїкою і, згідно з технічними вимогами, дорожнє покриття має набрати міцності перед відкриттям для руху транспорту.

«Ремонт вул. Пекарської фактично завершується. Станом на сьогодні, 31 серпня, виконані роботи з влаштування дорожнього полотна, а саме: замощено мозаїкою всю проїзну частину вулиці, на завершальній стадії влаштування покриття велосипедних доріжок і тротуарів, та завершуються роботи з санації (укріплення) діючого колектора.

Відкрити вулицю для проїзду плануємо 6 вересня, оскільки згідно з технічними вимогами, дорожнє покриття (мозаїка) має набрати міцності перед відкриттям руху транспорту», — повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, що  на початку місяця у міській раді озвучили термін відкриття — 1 вересня.

Загалом, проєктом реконструкції вул. Пекарська, який розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку», передбачено капітальний ремонт проїзної частини з бруківки та мозаїки із заміною конструктивних шарів, влаштування місць для паркування, будівництво велосипедних доріжок та велосипедних смуг, капітальний ремонт покриття тротуарів, капітальний ремонт світлофорного об’єкта, заміна існуючих мереж водопостачання та каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішнього газопостачання, електропостачання, теплопостачання, мереж зв’язку. Також проєктом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення. Влаштування благоустрою території.

Виконує роботи підрядна організація ТзОВ «Вельт-Капітал». Вартість робіт 109,4 млн грн.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.