У Львові дітям полеглих героїв вручили маленькі «срібні серця»

У Львові відбулася урочиста церемонія з вшанування пам’яті загиблих героїв російсько-української війни та вручення кулонів «Батьківське серце» їхнім дітям. Обереги з викарбуваним ім’ям рідної людини отримали 38 дітей з міста та області.

Про це повідомляє АрміяInform.

Цей проєкт, як відомо, започаткувала Громадська спілка «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України». Також цю добру справу підтримала Львівська міська рада та ГО  «Родин полеглих героїв Львівщини».

– Російсько-українська війна триває… Щоразу забирає життя найкращих синів і доньок нашої держави, мужніх героїв, які вирішили піти на передову заради миру, спокійного неба над головами своїх синів, онуків та усіх прийдешніх поколінь. Сьогодні 38 дітей отримали пам’ятні іменні обереги у вигляді сердець, які символізують безмежну батьківську любов, що не знає кордонів. Розділяємо біль втрати з їхніми родинами і хочемо, аби кожен українець пам’ятав героїчні подвиги воїнів, – зазначив під час церемонії вручення кулонів «Батьківське серце» президент ГС ВВЦО «Бойове братерство України» Павло Жебрівський.

Як розповів організатор проєкту «Батьківське серце», член військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України», учасник бойових дій полковник запасу Сергій Бачурін, вже вручено близько 7000 кулонів-оберегів. Ще три тисячі «сердечок» чекають на долоні дітей полеглих героїв.

– До речі, другим етапом акції «Батьківське серце» є нещодавно започаткований проєкт під назвою – «Хрещений побратим». У ньому ми хочемо за кожною сім’єю загиблого воїна закріпити учасника АТО/ООС, мецената, бізнесмена чи лікаря. Тобто небайдужу людину, яка б надавала всіляку допомогу такій сім’ї, – додав Сергій Миколайович.

У вересні кулони «Батьківське серце» також будуть вручені дітям із міста Броди, а в жовтні – зі Стрия, що на Львівщині. Соціальний проєкт продовжується.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.