У польських Мальховичах розпочинають будівництво нового автомобільного пункту пропуску Нижанковичі-Мальховичі

У п’ятницю, 3 вересня, в Мальховичах, Республіка Польща, відбудеться закладання наріжного каменю початку будівництва на українсько-польському кордоні автомобільного пункту пропуску “Нижанковичі – Мальховичі”.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Початок об 11.00

Вартість робіт – 109 мільйонів злотих. Запланований термін реалізації проекту 4 роки.

“У межах реалізації проекту, що ініціював Воєвода Підкарпатський 19 травня 2020 року визначили інвестора для будівництва автомобільного переходу в Мальховіце. Найвигіднішу пропозицію отримали від фірми PROKOM Construction Sp. z o.o, яка буде відповідальною перед замовником (Воєводою Підкарпатським) за організацію і координацію всіх сторін проекту. Черговим кроком є оголошення тендеру на будівельні роботи. Відбудеться це орієнтовно в наступному році”, – йдеться на Фейсбук-сторінці Форуму розвитку Перемишля.

Зазначимо,   у межах українсько- польського проекту «Пантера – Транспорт у районі Перемишля та Нижанкович за спадщину співпраці» до майбутнього пункту пропуску через державний кордон Нижанковичі – Мальховичі відремонтували майже 13 кілометрів доріг.

“Проект реалізовували упродовж трьох років спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” за фінансової підтримки Європейського союзу. Загальний бюджет  – 2, 5 млн євро.  Для Львівщини скерували понад 844 тис євро. Для успішного завершення проекту ми виділили цього року майже 12 млн грн з обласного бюджету”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Шегині-Медика почнуть реконструювати наприкінці літа. Ситуація з іншими ПП

У 2021 році Польща розпочне будівництво пункту пропуску Нижанковичі-Мальховичі

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.