У ведмежому притулку «Домажир» біля Львова стало більше на одну ведмедицю

Вона народилася в неволі і виступала в цирку.

У ведмежому притулку «Домажир», що неподалік Львова, стало більше на одну ведмедицю. Її назвали Мартою. Вона народилася в неволі і виступала в цирку, тому, кажуть у притулку, ще не знає, яким може бути життя ведмедя.

«Вона прибула до притулку і вже проходить адаптацію. Перевезення ведмедиці пройшло успішно», – йдеться в повідомленні притулку у Фейсбуку.

Після адаптації ведмедицю обглянуть ветеринари притулку. Охочих запрошують підтримати початок нового життя Марти за посиланням. У «Домажирі» додають, що хочуть показати – життя тварини означає набагато більше, ніж перебування в пастці за металевими гратами.

Для довідки

Центр порятунку та реабілітації бурих ведмедів в Україні «Домажир» розташований у селі Жорниська Яворівського району. У ведмежому притулку не просто живуть ведмеді, бо на території розташовано також великий освітньо-відпочинковий простір, де можна взяти участь у різних заходах, поїсти у кафе та весело провести час. «Домажир» працює щодня, крім понеділка, з 10.00 по 19.00. Вартість квитків для дорослих становить 100 грн, для дітей та студентів – 50 грн, пільговий квиток – 40 грн. Також є можливість придбати сімейний квиток (2 дорослих і до 3 дітей) вартістю 250 грн. 

Фото зі сторінки ведмежого притулку Домажир у Фейсбуку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.