Які вулиці Львова закриті для проїзду та коли їх відкриють

Тvoemisto.tv зробило підбірку вулиць, які зараз реконструюють у Львові, розпитало «Львівавтодор», коли їх відкриють і що планують робити наступного року.

Більшість реконструкцій вулиць, які нині відбуваються у місті, планують завершити до кінця року. Наступного року планують розпочати реконструкції вулиць Мазепи, Грінченка, а також вулиці Залізничної, від будинку № 19.

Читайте також: У Львові в межах реконструкції вулиці Бандери перекриють частину Городоцької

Вулиця Єфремова

Вранці 2 вересня у Львові перекриють для руху транспорту вулицю Єфремова на ділянці від вул. А. Мельника до вул. Г. Барвінок. Там замінюватимуть інженерні мережі. Роботи триватимуть до березня 2022 року. Роботи проводить ТзОВ «Львівбуд».

Вулиця Лемківська

До 26 жовтня буде перекритою вул. Лемківська, на ділянці від вул. Хімічної до вул. А. Тесленка. Її перекрили ще у червні для проведення робіт з прокладання інженерних мереж при будівництві житлового будинку на вул. Лемківська, 9.

Вулиця Степана Бандери

До дня Незалежності у Львові відкрили для проїзду приватного транспорту частину вулиці Степана Бандери – на ділянці від вулиці Генерала Чупринки до вулиці Коновальця. Частина від вулиці Генерала Чупринки і до вулиці Городоцької ще перекрита. Завершити ремонт дороги планують до кінця цього року.

У ЛКП «Львівавтодор» розповіли, що не вдастся до початку вересня відкрити перехрестя вулиць Степана Бандери – УПА та Степана Бандери – Антоновича, аби відновити курсування тролейбусів. Вони на ремонті будуть щонайменше до кінця жовтня.

Також у межах реконструкції вулиці Степана Бандери перекриють частину вулиці Городоцької. Там облаштовуватимуть трамвайну колію зі зміненим радіусом розвороту. Коли саме проводитимуть роботи, наразі не відомо, у ЛКП «Львівавтодор» повідомили, що наприкінці серпня чи у вересні.

Читайте також: Десятки паркомісць і звужена проїзна частина. Якою буде вулиця Бандери після реконструкції

Загалом вулицю планують відкрити для проїзду до кінця цього року. Вартість робіт – понад 209 гривень.

Розпочали ремонт на вулиці Степана Бандери торік у вересні.

Вулиця Пекарська

Частина відреконструйованої вулиці Пекарської 

До кінця серпня планували відновити рух відремонтованою частиною вулиці Пекарської, а саме, на ділянці від вулиці Шімзерів до Тершаковців, але її відкриють у перших числах вересня. Ділянку від вулиці Шімзерів до вулиці Мечнікова уже завершили, рух там відновили. У ремонті залишиться третя частина – ремонт вулиці Шімзерів – ділянка дороги від вулиці Пекарської до вулиці Мечнікова.

Вулицю Пекарську замощують тією ж бруківкою, яка на ній була до реконструкції, перед цим її реставрують. Тротуари замощують гранітною плиткою.

Повністю завершити ремонт вулиці мають до листопада 2021 року, розпочали його у вересні торік. Роботи виконує ТзОВ «Вельт Капітал» за 109,4 млн грн. Утім буде ще коригування проєкту, оскільки у під час реконструкції виникали додаткові роботи, пов’язані із інженерними мережами. Проєкт вулиці розробляв «Інститут просторового розвитку».

Вулиця Шевченка

Вулиця Костя Левицького

Через ремонт частково перекрили вулицю Костя Левицького. Роботи проводять на ділянці від вулиці Мечникова до вулиці Дніпровської. 

Тут проводять поточний ремонт вул. К. Левицького, перекрили половину проїзної частини з непарної сторони, без повного перекриття руху транспорту. Роботи мають завершити до 10 вересня.

Вікторія Савіцька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.