Митниця назвала цифру: скільки автомобілів на єврономерах оформлено за спрощеною процедурою

З 15 червня до 27 серпня.2021 включно в Україні було оформлено за спрощеною митною процедурою 28 тисяч авто “на єврономерах”.

Про це інформує Державна митна служба України, пише Dailylviv.com.

Згідно з повідомленням, внаслідок спрощеного митного оформлення та оподаткування понад 28 тисяч автомобілів “на єврономерах”, до держбюджету перераховано понад 1 млрд грн, які будуть спрямовані на боротьбу з COVID-19, зокрема на проведення вакцинації.

Заступник голови Держмитслужби України Руслан Черкаський відзначив взаємну зацікавленість в успішній імплементації цих законів: «Держава отримає додаткові надходження до бюджету, вкрай важливі для підтримки медичної системи. Водночас громадяни, що користуються автівками з іноземною реєстрацією, можуть стати їх повноцінними власниками у повній відповідності до чинного законодавства».

Нагадаємо,що на спрощене митне оформлення та оподаткування передбачено 180 календарних днів – до 10 листопада 2021 року. Для учасників бойових дій які перебувають безпосередньо на території Операції Об’єднаних сил (ООС) більш як 90 днів з дня набрання чинності законів, строк становить 270 календарних днів – до 08 лютого 2022 року. Відлік рахується з дня набрання чинності законів –15 травня, а не з дня введення в дію – 15 червня.

Спрощення стосуватиметься легкових автомобілів (код УКТ ЗЕД 8703) та автівок для перевезення вантажів (код УКТ ЗЕД 8704), загальною вагою до 3,5 тон,

–        які були ввезені в Україну в режимі тимчасового ввезення або транзиту і станом на 31 грудня 2020 року перебували в Україні;

–        з року випуску яких минуло 5 і більше років;

Такі транспортні засоби тимчасово звільняють від сплати ввізного мита.

Відтак, власники мають сплатити:

–        акцизний податок (сума коефіцієнтів за формулою: вік авто + тип двигуна + об’єму двигуна);

–        ПДВ – 20%; від суми акцизного податку.

Львівська митниця оформила найменше автомобілів на єврономерах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.