На Буковині новий керівник Національної поліції

Поліцію Чернівецької області очолив Руслан Дударець. Наказом Національної поліції України начальником Головного управління НПУ в Чернівецькій області призначено полковника поліції Руслана Миколайовича Дударця.

Як інформує «Варта1», у прес-службі Національної поліції України повідомили, що сьогодні, 1 вересня, перший заступник Голови Національної поліції України — начальник кримінальної поліції Михайло Кузнєцов представив особовому складу нового керівника.

Новопризначений начальник ГУНП подякував усім за довіру й підкреслив, що правоохоронна система Буковини славиться високопрофесійними співробітниками, завдяки яким оперативна ситуація є повністю контрольованою.

Довідково. Полковник поліції Руслан Миколайович Дударець є уродженцем Київської області.

Закінчив Національну академію внутрішніх справ України та магістратуру Академії управління МВС. Кандидат юридичних наук за спеціальністю «Правознавство».

Службу в правоохоронних органах розпочав у 2000 році на посаді слідчого Баришевського РВ ГУМВС України в Київській області. Згодом працював старшим слідчим в особливо важливих справах слідчого управління ГУМВС України в Київській області.

З 2008 року очолив відділення розслідування економічних злочинів слідчої частини слідчого управління ГУМВС України в Київській області.

У 2011 році призначений начальником відділу розслідування злочинів у сфері господарської діяльності слідчого управління ГУМВС України в Київській області.

З червня 2012 року почав працювати в Головному слідчому управлінні МВС України на посаді старшого слідчого в особливо важливих справах 1 відділу управління контролю за розслідуванням особливо важливих справ.

У жовтні 2012 року призначений заступником начальника управління контролю за розслідуванням особливо важливих справ — начальником 1 відділу Головного слідчого управління МВС України.

У 2014 році очолив 1 відділ управління з організації розслідування злочинів у сфері господарської діяльності Головного слідчого управління МВС України.

З травня 2015 року — заступник начальника управління з організації досудового розслідування — начальник 2 відділу Головного слідчого управління МВС України.

У листопаді 2015 року обійняв посаду заступника начальника Головного слідчого управління — начальника управління Національної поліції України.

З 1 вересня 2021 року очолює Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.