Робітник луцького заводу став мільйонером

28-річний Василь Літвін, який працює на одному з луцьких заводів, став мільйонером завдяки виграшу у лотерею. Як стало відомо, 11 серпня, він виграв 1 000 000 гривень у миттєву лотерею-стирачку, яку купив на касі маркету «Сім23», що знаходиться у Луцьку, на вулиці Гордіюк, 39 а. За виграшний білет він заплатив 50 гривень.

«Новачкам щастить» — це вислів якраз про Василя. Купувати лотереї він почав нещодавно. Виявилось, що це лише сьомий лотерейний білет у його житті: “Зазвичай я йду з тренування і по дорозі заходжу у цей маркет купити щось попити чи на перекус, а коли побачив там лотереї, вирішив спробувати свою удачу. Завжди купую тільки один білет. Того дня купив лотерею, що називалась «Мільйонер», стер покриття білета і не повірив. Просто не повірив. Це була лотерея, яку я купив навмання. І одразу мільйон! — розповідає Василь. — Я навіть не думав, що в миттєву лотерею можна виграти мільйон. Спочатку я вирішив, що це розіграш. Показав білет касирці, вона перевірила його. Вона сама була шокована, не знала, що робити. Потім зателефонувала керівництву, вони сказали, що якщо написано, що виграш мільйон, значить білет дійсно виграшний. Ми всі були шоковані — я, касирка, жіночка, яка в цей час щось купляла”.

Касирка мережі маркетів «Сім23» на ім’я Ольга продає лотерейні білети близько року: “Під час моєї зміни багато разів вигравали по 10, 20, 100, 200 гривень, але таку велику суму — перший раз. Після цього випадку я повірила у свою щасливу руку, й почала купляти лотереї сама. І не лише я. Приходять люди і питають: тут виграли в лотерею? Я кажу — так. Собі купляю лотереї — нічого нема, а людям продаю — то є якийсь виграш”.

В українські лотереї виграють часто і навіть набагато більші суми, але це особливий виграш.

Як зазначає представник лотерейного оператора «М.С.Л.» Ігор Садовий, особливість цього виграшу полягає в тому, що виграшний білет було куплено не у спеціалізованому лотерейному магазині, а вперше в Україні 1 000 000 гривень виграли завдяки білету купленому на касі звичайного продуктового маркету. І це вже другий лотерейний рекорд за декілька місяців, адже нещодавно вперше виграли велику суму на касі київської автозаправки KLO і також у лотерею-стирачку.

Виграш Василь буде отримувати один рік. З виграного 1 000 000 гривень він сплатить 19,5 % державних податків (податок на доходи фізичних осіб — 18 % та військовий збір — 1,5 %). На що витратити виграні гроші Василь ще не вирішив, але точно фінансово допоможе батькам.

До речі, на касах мережі маркетів «Сім23» продаються й інші державні лотереї,  у які можна виграти дуже великі гроші.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.