У Львові викрили двох іноземців, які порушили міграційне законодавство

Двох громадян Республіки Азербайджан, один з яких перебував в Україні понад дозволений законодавством строк, викрили оперативники.

Про це повідомили в пресслужбі Нацполіції Львівщини.

Як встановили правоохоронці, один з порушників, 34-річний іноземець, перебував  на території України понад дозволений законодавством строк, іншого порушника віком 45 років викрито у  нецільовому використанні посвідки на тимчасове проживання в Україні.

«Обох іноземців  притягнуто до адміністративної  відповідальності за ч.1 ст.203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Крім того, стосовно 34-річного жителя Республіки Азербайджан винесено рішення про примусове повернення до країни походження», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що на Львівщині триває комплекс цільових профілактичних заходів «Мігрант», який проводиться з метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства в міграційній сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.