У Львові всиновили хлопчика, якого у травні залишили у «Вікні життя»

Хлопчика залишили 9 травня. Йому було 5 днів. У лікарні його охрестили Олександром-Юрієм.

Чотиримісячного Олександра-Юрія, якого залишили у «Вікні життя» львівської лікарні, всиновили. Для дівчинки Лілії, яку підкинули біля пологового, також знайшли сім’ю і вже готують документи для її усиновлення. Про це Tvoemisto.tv начальник управління «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Ростислав Тимків.

Читайте також: У Львові в «Вікні життя» залишили п'ятиденне немовля

Олександра-Юрія, якого у травні підкинули у «Вікно життя» у міську дитячу клінічну лікарню на Орлика, всиновили. Рішення прийняли на днях. Вже через місяць батьки зможуть забрати Юрія.

Дитину хотіли усиновити багато подружніх пар, але забрала родина, яка стояла на черзі щодо усиновлення.

«Що стосується Лілії, дівчинки, яку місяць тому підкинули на поріг пологового відділення третьої комунальної лікарні на Рапопорта, то зараз вона перебуває у дитячому будинку. Ми уже готуємо всі документи для її усиновлення», – повідомив Ростислав Тимків.

Нагадаємо, хлопчика, якого залишили 9 травня у «Вікні життя» міської дитячої лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, охрестили. Його назвали Олександр-Юрій. На початку червня його виписали з дитячої лікарні і передали у дитячий будинок.

Ольга Шведа

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.