У Рудниках відкрили спортивний майданчик для мініфутболу

Подвійне свято в школярів Рудниківського навчально-виховного комплексу Миколаївської громади. У День знань тут відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям.

Про це повідомляє ЛОДА.

«Попереду вас чекають місяці праці над собою, пізнання нових наук. Але пам’ятайте, що надзвичайно важливо робити перерви і відпочивати. Не за іграми на смартфоні, а з користю для свого здоров‘я. Це місце ідеально підходить для цього. Достатньо взяти м’яч, кількох друзів і, повірте, перерва чи відпочинок після уроків стане значно цікавішим», – наголосив у вітанні учням директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович.

Спорудили майданчик у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізовує управління молоді та спорту Львівської ОДА. На цей об’єкт з обласного бюджету скерували 700 тисяч гривень.

Усього в межах обласної програми передбачене спорудження 13 майданчиків впродовж року. Окрім Рудників, вже готові об’єкти у Дідилові Новояричівської громади, Рудках, Мостиськах та Соколі Кам’янка-Бузької громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.