Компанія Dragon Capital купила завод мінеральних вод у Трускавці

Найбільша інвестиційна компанія України стала власником Трускавецького заводу мінеральних вод.

Dragon Capital офіційно придбав 100% акцій групи компаній «Аква-Еко», яка займається видобуванням та виробництвом мінеральних вод під торговою маркою «Трускавецька». Ексвласником підприємства на Львівщині була одна з найбільших на ринку мінеральних і питних вод міжнародна група компаній IDS Borjomi International. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Рівень споживання мінеральної води в Україні у порівнянні з країнами східної Європи значно менший, кажуть у Dragon Capital. Придбання виробника мінеральних вод ТМ «Трускавецька», однієї з найбільш впізнаваних та популярних мінеральних вод України, – це перший крок. Зі слів керуючого директора з прямих інвестицій Dragon Capital Євгена Баранова, згодом буде затверджена масштабна програма з розширення та модернізації виробничих потужностей підприємства. Крім того, новий власник планує створити дистрибуційну функцію, що має суттєво змінити позицію «Трускавецької» на українському ринку мінеральних вод.

Раніше АМКУ дозволив компанії Dragon Capital купувати завод мінарельних вод на Львівщині. 

Зазначимо, ТОВ «Аква-Еко» (Трускавецький завод мінеральних вод) – підприємство, яке займається розливом мінеральних вод ТМ «Трускавецька Аква-Еко», «Трускавецька Кришталева» та «Трускавецька Заповідна». Виробничі потужності розташовані у Трускавці.

Засновником та кінцевим бенефіціаром «Dragon Capital» є чеський бізнесмен Томаш Фіала. Компанія створена в Україні у 2010 році. На сьогодні їй належить найбільший ТРЦ Західної України «Victoria Gardens», бізнес-центр «Viking Park» та «Ідея Банк» у Львові. Також компанія планує збудувати індустріальний парк «Рясне-2».  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.