Проєкт «Їсти. Пити. Говорити» презентував епізод про міфи смаків радянського Львова

Глядачі матимуть можливість дізнатися про те, звідки взялася назва «сирок дружба», що було «по талонах» і де харчувалися чиновники Львова.

У Львові презентували третій епізод проєкту «Їсти. Пити. Говорити», де розбирають міфи смаків радянського Львова з істориком Ігорем Лильо та відомим дослідником Романом Генегою.

«Чи чули ви колись про міфи смаків радянського Львова? Ні? Тоді запрошуємо переглянути нове відео на каналі Їсти. Пити. Говорити», – закликають засновники проєкту.

Глядачі матимуть можливість дізнатися про те, звідки взялася назва «сирок дружба», що було «по талонах» і де харчувалися чиновники Львова. А ще – скільки було видів ковбаси у Радянському союзі та скільки українців жили у Львові у довоєнний та повоєнний часи.

Відео третього епізоду вже доступне до перегляду за посиланням.

Нагадаємо, що напередодні у Львові стартував проєкт «Їсти.Пити.Говорити», що має популяризувати місто, як туристичне з багатою гастрономічною культурою та історією. Його започаткували львівський історик, один з найвідоміших гідів міста, дослідник кухні загалом, і галицької кухні зокрема, Ігор Лильо у партнерстві з мережею ресторанів та спільнотою доброго смаку Kumpel Group. 

Це – YouTube-канал, де що два тижні має з’являтися новий епізод про історію Львова та регіону, гастрономію і міські легенди. Переглянути перший епізод можна за посиланням, а другий – тут.

Партнерська публікація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.