Уряд обмежив граничний розмір абонплати для споживачів комунальних послуг, але не розкрив подробиці

Для споживачів комунальних послуг, у разі укладення індивідуальних договорів, встановлено обмеження розміру плати за абонентське обслуговування.

Відповідну постанову схвалив Кабінет Міністрів України під час засідання 1 вересня. Про це повідомив Урядовий портал, пише Dailylviv.com.

«Прийнята постанова дозволить забезпечити практичну реалізацію Закону України «Про житлово-комунальні послуги». Тобто, у разі укладення з виконавцями комунальних послуг індивідуальних договорів, споживачі вноситимуть плату за абонентське обслуговування у розмірі, що не перевищуватиме граничного розміру, встановленого Урядом», – зауважила заступник Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

Згідно з внесеними змінами:

– встановлюється граничний розмір плати за абонентське обслуговування виходячи з тієї структури витрат, що передбачені Законом України «Про житлово-комунальні послуги» з 01.05.2021;

– уточнюються окремі аспекти застосування граничного розміру плати за абонентське обслуговування виконавцями послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами за індивідуальними договорами.

Постанова від 1 вересня 2021 року ще не опублікована на офіційному сайті Кабінету Міністрів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.