Загинули два маленьких брати зі Львівщини: подробиці трагічної ДТП в Австрії (ФОТО)

В Австрії на одній із трас у напрямку міста Медліенг, 31 серпня, в аварію потрапила сім’я українців з дітьми. Унаслідок чого двоє братиків, 2 і 6 років загинули, батьки з травмами потрапили до лікарні. Сім’я поверталася з рідної Львівщини до Італії, де вони живуть останнім часом. Старший син повинен був наступного дня йти в школу, писала “Варта1”.

Подробиці про родину описуються в матеріалі OBOZREVATEL.

Старший син збирався в перший клас.

34-річна Романа та 42-річний Богдан Горен із села Прилбичі, Яворівського району, Львівської області, 31 серпня, поверталися до Італії своїм автомобілем. Наступного дня їхній старший 6-річний син мав піти в перший клас.

Сім’я вже декілька років живе в Італії. Богдан легально працює на заводі, а Романа виховує дітей. До від’їзду в Європу вона працювала в місцевій лікарні в реанімаційному відділенні.

Минулого року в Романи помер батько, але через пандемію сім’я не змогла приїхати в Україну, щоб попрощатися. Вирвалися тільки цього літа у відпустку, побували в рідних краях, зустрілися з родичами.

Автомобіль зламався просто на трасі

А на зворотному шляху трапилася трагедія. “Сама Романа не пам’ятає, як сталася аварія. Вона знепритомніла, тільки пам’ятає, як одного сина витягали з автомобіля і все. Вона прийшла до тями вже в лікарні 1 вересня, і дізналася про те, що діти загинули”, — розповіла одна з родичок сім’ї.

Автомобіль Богдана дорогою зламався, тому вони зупинилися в третій смузі. Наступна за ними автівка не встигла загальмувати й врізалася. Діти на цей момент були в салоні на задньому сидінні.

Молодший син загинув майже відразу, а старшого відвезли в австрійську лікарню, але врятувати не змогли.

За словами родички, допомогти родині зголосились українці, які живуть в Австрії, вони купили подружжю квиток на літак в Україну. Інша сім’я зголосилася довезти їх додому. Австрійське похоронне бюро обіцяє доправити тіла дітей у суботу, 4 вересня, на Львівщину.

Рідні та знайомі оголосили збір грошей для сім’ї для допомоги в доправленні й похоронах дітей.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.