РНБО нагородила військових, які врятували воїна зі Львівщини

Військовослужбовців 24-ї ОМБр за порятунок життя побратима Андрія Дячишина нагороджено відзнаками РНБО України. Про це інформує Рада національної безпеки і оборони України.

За вагомий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України, сумлінну військову службу та професіоналізм медалями “Відзнака Ради національної безпеки і оборони України” ІІІ ступеня нагороджено молодшого сержанта, бойового медика 2 механізованого взводу 2 механізованої роти 1 механізованого батальйону Юлію Кримцеву та солдата, стрільця-помічника гранатометника 1 механізованого взводу 2 механізованої роти 1 механізованого батальйону Дмитра Рубашевського.

“Своїми вдалими та професійними діями під час ведення бойових дій, евакуації та надання медичної допомоги Дмитро та Юлія врятували життя свого побратима, головного сержанта Андрія Дячишина, який отримав тяжке наскрізне кульове поранення голови під час ворожого обстрілу позицій наших військ у Донецькій області 29 серпня”, — йдеться у повідомленні.

За даними 24 ОМБр, Юлії 20 років, вона бойовий медик.

“Дівчина народилася і до 14 років прожила на Луганщині. Але коли почалася війна, сім’я переїхала. Нині підрозділ, де вона служить, боронить Луганщину — Юля майже в себе вдома”, — пише бригада.

Нагадаємо, у Дніпрі боряться за життя військового Андрія Дячишина з Львівської області.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.