Сьогодні у Львові відбудеться марш за тварин

Акція стартуватиме біля Львівської опери

Сьогодні, 5 вересня, о 12.00 год у Львові відбудеться марш за тварин. Акція стартуватиме біля Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Про це повідомляють організатори події.

Читайте також: Зеленський підписав закон про посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами

«Парламент ігнорує більшість зоозахисних законопроєктів. Нас дістало, що знущання з тварин все ще продають як розваги, що живодерів виправдовують суди, а жорстокість до тварин з кожним днем лише множиться. Годі ігнорувати страждання тварин!», – йдеться у повідомленні.

Марш за тварин відбувається щороку, він об’єднує тисячі людей по всій Україні, які виступають за цирк без тварин, заборону хутрових ферм, притравочних станцій, контактних зоопарків і дельфінаріїв, порятунок тварин від жорстокого поводження та захист їхніх прав на всеукраїнському рівні.

Додамо, що Всеукраїнський марш за тварин – хода активістів та прибічників гуманістичного руху за права тварин. Вперше відбулася 15 жовтня 2017 року за ініціативи активістів, що оформилися пізніше в рух UAnimals. Метою заходу є звернення уваги та заклик припинити знущання у цирках і дельфінаріях, заборонити притравочні станції, хутрові ферми та покарати живодерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.