У Львові оновили фасад Франкового університету. Фото

Реставраційні роботи у корпусах університету проводять вперше за понад 70 років.

У Львові відреставрували фасад головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка. Проєкт реставрації почали ще у 2018 році і планували закінчити через два роки, але через брак коштів роботи тривали довше.

Минулого року на проєкт «Реставрація головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка» Кабінет міністрів виділив 20 млн гривень. За ці гроші зробили частину реставрації фасаду головного корпусу. 

Крім того, з державного бюджету на 2021 рік на реставрацію корпусів Львівського університету передбачили 35 млн 991 тисячу гривень. Однак, на всі роботи потрібно було близько 58 млн 208 тисяч гривень, коментував Tvoemisto.tv інженер ЛНУ Роман Колач.

За ці кошти в деяких корпусах ремонтують дах чи фасад. За проєктом реставрації, передбачили укріплення будівель та збереження їх як пам’яток. Внутрішні роботи в корпусах поки не заплановані.

Нагадаємо, що реставраційні роботи у головному та прилеглих корпусах Львіського університету імені Івана Франка проводять вперше за понад 70 років. 

Фото Дар'ї Кучер

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.