Локдауну не уникнути. Найближчим часом в Україні можуть посилити карантин

Зараз немає чіткої дати локдауну, і кожна людина може його відтягнути, якщо буде вакцинуватися або дотримуватися заходів безпеки.

В Україні погіршується ситуація з коронавірусом, тому невдовзі Міністерство охорони здоров’я буде змушене вводити більш жорсткі обмеження. Про це в ефірі «1+1» повідомив головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

«Зараз немає чіткої дати локдауну, і кожна людина може його відтягнути, якщо буде вакцинуватися або дотримуватися заходів безпеки. Ситуація в переважній більшості областей погіршується і найближчим часом країна вийде з «зеленої» зони, і ми будемо вимушені запровадити «жовту», – каже він.

Йдеться, зокрема, про обмеження на відвідування масових заходів, спортзалів тощо.

«Зараз ситуація говорить про те, що Україна скоріш за все перейде на «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Це – умовна така тривога, що кількість нових випадків може потенційно зростати», – додає він.

На думку Ігоря Кузіна, локдауну в Україні не уникнути. Однак, якщо говорити про «червоний» рівень епіднебезпеки, то він буде не раніше, ніж в листопаді.

Нагадаємо, що напередодні стало відомо, що влада не планує запроваджувати локдаун, а дотримуватиметься адаптивного карантину. Ігор Кузін тоді зауважив, що за світовим досвідом можна побачити, що наприкінці осені і на початку зими більшість країн посилюють карантинні обмеження. Втім, він відкидає повідомлення деяких ЗМІ про нібито запровадження чергового локдауну з 4 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *