Розстріли на Інститутській: судитимуть кулеметника спецзагону «Омега»

Колишнього військовослужбовця спецзагону «Омега» судитимуть у справі про розстріли 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві.

Про це повідомляє Українська правда.

Правоохоронці традиційно не називають ім’я обвинуваченого, але за даними УП та Адвокатської дорадчої групи, йдеться про офіцера спецпідрозділу «Омега» Володимира Косенка. За даними джерела УП, Косенко перебуває в Україні під запобіжним заходом – особисте зобов’язання (раніше він був під вартою, однак суди змінили спочатку на домашній арешт, а згодом на особисте зобов’язання).

За даними слідства, ексвійськовий «Омеги», діючи спільно та погоджено зі співробітниками так званої «чорної роти» Беркуту, стріляв з вогнепальної зброї по беззбройних мітингувальниках.

Встановлено, що обвинувачений поранив двох демонстрантів, які перебували на під’їзній дорозі від Жовтневого палацу та на тротуарі нижче верхнього виходу з метро «Хрещатик».

Ексвійськовому інкримінують перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, вчинення терористичного акту, умисні вбивства та замахи на умисні вбивства, а також перешкоджання проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *