У Львові через Дію можна прописати дитину

Також відтепер у Дії львів’яни матимуть відображення не лише свого електронного паспорта, але і актуального місця реєстрації.

Тепер на порталі Дія можна отримати послугу з реєстрації місця проживання дитини до 14 років. Про це інформує пресслужба Львівської міської ради.

Послуга «Реєстрація місця проживання осіб віком до 14 років онлайн» запрацювала у Львові у пілотному режимі. Для цього потрібно зареєструватись на порталі Дія та заповнити заяву. Протягом дня чи двох її опрацює реєстратор.

«Якщо проаналізувати минулий рік, то реєстрація 90% народжених у Львові здійснювалась через єМалятко, при цьому фактично кожне третє з них вносилось із використанням системи «Дія». Але є й інша річ, до якої люди готувались, аби вона на сьогодні запрацювала – реєстрація місця проживання дітей до 14 років. Від сьогодні у пілотному форматі ця послуга також є доступна через Дію. Це спрощує процес і дає розуміння, що система, яка є сьогодні в телефоні, стає інституційною», – зазначив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Зареєструвати за місцем проживання дитину може один із батьків. Якщо батьки зареєстровані за різними адресами, потрібно отримати згоду другого з батьків – підтвердження з допомогою електронного підпису.

Строки опрацювання заяви: до кінця поточного дня (робочого) або до кінця наступного робочого дня.

Також відтепер у Дії львів’яни матимуть відображення не лише свого електронного паспорта, але і актуального місця реєстрації. Це актуально для тих, хто має паспорт новго зразка – в майбутньому дозволить відмовитись від паперової довідки, яка підтверджує місце реєстрації.

Наступні проєкти, які незабаром будуть впроваджені у Львові –масштабування проєктів щодо реєстрації на всю територію Львівської громади, можливість змінити місце реєстрації онлайн (не лише для дітей до 14 років, але і для всіх мешканців громади), запуск електронних петицій в мобільному застосунку Дія. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.