В Україну доставили американські ліки від Covid-19. Незабаром їх розішлють по областях

Фахівці зазначають, що ці інноваційні ліки ефективно застосовувати лише при легкому та середньому ступені важкості хвороби.

Американська благодійна організація Direct Relief доставила в Україну гуманітарний вантаж інноваційних ліків проти коронавірусу. Їхня вартість – понад 20 мільйонів доларів. Про це повідомило посольство України в США у Facebook.

До України надіслали лікарські препарати «Бамланівімаб» та «Етесевімаб» їх у США використовують проти Covid-19. Вони зареєстровані Управлінням з продовольства та медикаментів США (FDA).

«Ліки рекомендовані для пацієнтів із легким та середнім ступенем тяжкості перебігу коронавірусної хвороби, особливо за наявності ризику переходу у важку форму», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили в посольстві, останні домовленості щодо отримання цієї допомоги були узгоджені під час візиту президента Володимира Зеленського до США. Загальна вартість гуманітарного вантажу у вигляді 60 тисяч флаконів лікарських препаратів сягає 20 мільйонів доларів. Ліки доставлять у всі області України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.