“Янгол тепер на небі, а винні серед нас”: люди вимагають справедливого розслідування жорстокої смерті хлопчика в Черкасах (ФОТО)

У Черкасах люди до будинку, де жив померлий 7-річний хлопчик Андрій принесли квіти, м’які іграшки та лампадки. Дитина потрапила до лікарні з страшними ранами, у неї були відсутні обидва вуха, губа та частина статевого органа. Про це повідомляє “OBOZREVATEL”.

Сім’я Лясових проживає за адресою Хрещатик, 162. На паркані люди розміщували записки, де вимагали розслідувати смерть дитини.

“Янгол тепер на небі, а винні серед нас. Повинен бути справедливий суд”, “За справедливе розслідування. Ми хочемо знати правду. Насильство над дитиною має бути покараним”, “Вимагаємо “Справу честі” від кожного, хто розслідує справу Андрійка”, “Вимагаємо проведення незалежної експертизи”, “Маленький Андрій мав би жити і радіти разом з іншими дітьми”, — йдеться на записках, які залишили люди на місці трагедії.

Нагадаємо, Андрійко, 2014 року народження, помер 5 вересня в лікарні. Він перебував у термінальній комі. Раніше медики говорили, що дитина була у вкрай важкому стані.

У хлопчика діагностували поліорганну недостатність (важка неспецифічна стрес-реакція організму, сукупність недостатності декількох функціональних систем. — Ред.), зокрема нирок й печінки.

Черкаська обласна прокуратура повідомила, що вже відкрито два кримінальні провадження. Суд заарештував бабусю хлопчика Вікторію Лясову.

Жінку, яка є матір’ю вітчима малюка, підозрюють у знущаннях із 6-річного онука. Суд заарештував діда покаліченого хлопчика. Чоловік — нерідний дідусь дитини і чоловік Вікторії Лясової.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.