На Львівщині футбольний матч закінчився масовою бійкою (ВІДЕО)

Масовою бійкою закінчився матч другої ліги Перемишлянського району Львівської області між командами Золота липа (Чемеринці) і Долина (Неділиськ). Футболісти вирішили з’ясувати стосунки застосувавши фізичну силу. Про це повідомляє 24 канал з посиланням на сторінку Олександра Завольського.

Скандальний епізод із бійкою стався після пропущеного голу команди з Неділиська. Фанатам не сподобались дії арбітрів поєдинку, які зафіксували взяття воріт, після чого вони почали висловлювати свої претензії. Уболівальники вирішили фізичною силою аргументувати свої слова у голову суддів.

“Як Неділиська з Чемеринцями у футбол грали. Або Перемишлянська ліга Європи. Доречі дисциплінарний комітет Перемишлянської федерації футболу “впаяв” штраф футболісту в червоній формі в розмірі 500 грн. Федерація така ж “адекватна” як і “футболісти”.” – йдеться у повідомленні.

Представники Чемеринців ж відмовились продовжувати поєдинок. Тоді між футболістами розпочалась штовханина, яка стрімко переросла у бійку стінка на стінку.

Арбітрам теж дісталось.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.