Облаштування незаконного приватного цвинтаря біля Львова: подробиці від поліції (ВІДЕО)

Учасники кооперативу звернулись до правоохоронців тому, що на їх землях було організоване кладовище, де проводяться захоронення померлих людей на комерційній основі. Про це інформувала “Варта1”.

У пресслужбі поліції Львівської області прокоментували ситуацію.

“26 серпня до поліції Львівщини надійшла колективна заява від учасників одного з садово-городніх кооперативів про самовільне захоплення їх земель, розташованих у селі Рясне-Руське, Львівського району. За словами заявників, директор однієї з громадських організацій, без відома та погодження садівників, організував на їх земельних ділянках кладовище та проводить захоронення померлих людей”, — повідомила Світлана Добровольська,  начальник відділу комунікації поліції Львівської області.

За фактом дізнавачі відділу поліції № 1 Львівського районного управління поліції № 1 відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки) Кримінального кодексу України.

Також, за даними видання “ZAXID.NET”, цвинтар організував 62-річний львів’янин Ярослав Мартинів, який захопив земельні ділянки садово-городнього кооперативу біля недіючого Ряснянського кладовища і облаштував там приватний цвинтар. Сам Мартинів зізнався, що чинить незаконно і навіть озвучив журналістам розцінки за поховання.

Ярославу Мартиніву загрожує штраф від 3400 до 5100 грн або арешт на термін до шести місяців.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.