Ситуація ускладнилася. Львівщина – на другому місці за кількістю нових хворих на Covid-19

Станом на сьогодні на Львівщині та у Львові підтвердили 140715 випадків коронавірусу.

У Львові та на Львівщині за минулу добу провели 947 ПЛР-тестів, з яких 165 – позитивні. Відтак, Львівщина на другому місці по Україні за кількістю хворих. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Найбільша кількість випадків захворювання за останюю добу – у Києві (304), далі – Львівська область (165), Харківська (163), Дніпропетовська (151) та Запорізька (149).

Загалом коронавірусну інфекцію у Львові та на Львівщині виявлено у 140715 осіб, 3733 людини померло, а одужало –  135042 пацієнтів.

За даними ЛМР загалом в стаціонарах зараз перебуває 129 осіб, з яких 119 має Covid-19, 11 – у реанімації, 7 людей підключено до апаратів ШВЛ. За останню добу до медзакладів поступило 18 осіб, виписано – 9.

Додамо, що в Україні станом на сьогодні, 7 вересня, виявили 2 197нових випадків COVID-19. Відомо, що 1 429 пацієнтів одужали, а 53 – померли від ускладнень.

Керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис заявив, що упродовж останніх двох тижнів ситуація із захворюваністю в області ускладнилася.

«До прикладу, якщо ще місяць тому ми госпіталізовували за добу від 10 до 20 пацієнтів, то минулого тижня подобова госпіталізація становила не менше 40 людей. Ще один показник, який ми простежуємо на рівні області, це кількість випадків і виїздів бригад швидкої допомоги до пацієнтів з ковід та підозрою на ковід. Якщо раніше це було 10-15 подобових виїздів, то сьогодні цей показник становить 50», – зазначив Орест Чемерис.

Суттєво зріс показник заповненості ліжок в медичних закладах. Понад сотня пацієнтів станом на середину серпня, та понад чотири сотні станом на сьогодні.

«Динаміка, на жаль, є тривожною. Бачимо, що чергова хвиля ковіду набирає обертів», – наголосив керівник департаменту.

Нагадаємо, що Україна через погіршення ситуації з Covid-19 ймовірно перейде до «жовтої» зони обмежень вже з понеділка, 13 вересня. За словами міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, МОЗ подало клопотання до Кабінету міністрів, і цього тижня відбудеться комісія техногенно-екологічної безпеки з надзвичайних ситуацій, яка розгляне звернення МОЗ.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.