Україна може увійти до «жовтої» зони вже з наступного тижня

Додаткові обмеження стосуватимуться насамперед масових заходів.

Україна через погіршення ситуації з Covid-19 ймовірно перейде до «жовтої» зони обмежень вже з понеділка, 13 вересня. Про це у прямому ефірі «Україна 24» заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 

«Україна вже сьогодні перевищила індикатори, які можуть перевести країну з «зеленого» рівня небезпеки в «жовтий», – зазначив він.  

За його словами, Міністерство охорони здоров’я подало клопотання до Кабінету міністрів, і цього тижня відбудеться комісія техногенно-екологічної безпеки з надзвичайних ситуацій, яка розгляне звернення МОЗ.

«Більша ймовірнісь того, що Україна перейде у «жовтий» рівень епідемічної небезпеки вже з наступного тижня. Це будуть обмеження, які стосуються цього рівня. Перш за все, вони стосуються масових заходів», – додає міністр.

Віктор Ляшко зазначив, що станом на зараз жоден регіон в Україні не відповідає показникам, які змушували б оголосити у ньому «червоний» рівень небезпеки. 

Нагадаємо, що у «жовтій» зоні карантину обов'язковим є носіння масок у громадських місцях та дотримання дистанції у 1,5 метра. Також забороняється проведення заходів за участю понад 1 людини на  4 м², заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць, а також заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 людина на 10 м². Обмежень щодо часу роботи закладів немає. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.