Школярка з Іспанії пожертвувала своїм волоссям заради порятунку 6-річної львів’янки

12-річна Валерія Насонова, що мешкає в місті Бадалони (Іспанія), пожертвувала своїм волоссям заради шестирічної Златослави Буняк зі Львівщини, якій діагностували онкологічне захворювання.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Валерія теж родом зі Львова, дівчинка сама зголосилася допомогти маленькій землячці. Злата зараз проходить складне лікування після діагнозу остеосаркома лівої стегнової кістки. Вона потребує допомоги на дороговартісне лікування, а ще дівчинка втратила все своє волосся через курс хіміотерапії.

«Мені зателефонувала знайома волонтерка з Іспанії і розповіла, що в неї є дівчинка Валерія Насонова, яка захотіла обрізати своє довге волосся і передати його в Україну для дівчинки, яка хворіє онкологічною недугою і потребує перуки на час лікування», – розповіла волонтерка Уляна Флишко.

1 з 2

Після того як Уляна Флишко опублікувала свій пост, знайшлися й дві майстрині – Любов Возняк і Діана Гайворонюк, які зголосилися виготовити перуку для дівчинки.

«Окремо закликаю людей підтримати батьків Златославочки та переказати кошти, такі необхідні на порятунок дівчинки!» – пише волонтерка.

Реквізити мами дівчинки Буняк Христини: 5168755460843606

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.