У Львові в неділю пройдуть змагання із триатлону. Які вулиці перекриють

У зв’язку зі змаганнями, закритою для проїзду буде траса Брюховичі-Львів, пр. Чорновола та центральна частина міста.

У неділю, 12 вересня, у Львові відбудуться масштабні міжнародні змагання Lviv Triathlon Open Cup 2021. У зв’язку із цим, рух автотранспорту на маршруті змагань обмежать. Про це повідомили у міськраді.

Старт змагань відбувається на озері Колиба (смт. Брюховичі). Після першої транзитної зони учасники здолають велосипедний сегмент, який включає ділянку траси Брюховичі-Львів та 5 кіл вулицями Львова. Після вело-етапу учасники пройдуть транзитну зону на проспекті Свободи, де відбудеться біговий сегмент. Фінішуватимуть учасники перед Львівським театром опери та балету.

Як розповів начальник управління транспорту Орест Олеськів, у зв’язку зі змаганнями, закритою для проїзду буде траса Брюховичі-Львів, пр. Чорновола та центральна частина міста.

З 08.45 год. закриють рух транспорту на всій дистанції змагань. О 10.30 год. відкриють рух на перехресті вул. Варшавська – пр. Чорновола, з 12.00 год. – на пр. Чорновола.

Площа Різні буде відкрита лише для кінцевої зупинки громадського транспорту. Перехрестя вул. Городоцька – пр. Чорновола (пр. Свободи) буде проїзне з ситуативним перекриттям руху. Вул. Під Дубом – вул. Куліша буде відкритою для руху транспорту. Пр. Свободи, як завжди у вихідний день, буде закритий, об'їзд здійснюватиметься по вул. Підвальній.

З 8.45 і до 12.00 год. будуть зміни у роботі громадського транспорту. Зокрема, 9 міських маршрутів та тролейбус №33 у цей час не курсуватимуть. Ще 16 маршрутів курсуватимуть зі змінами.

Ті автобуси, як їздять на вул. Мазепи і вул. Липинського, об’їжджатимуть пр. Чорновола по вул. Замарстинівській. А ті, які їдуть з Рясне на вул. Ковча, їхатимуть на вул. Левандівській і вул. Городоцькій. Автобуси, які їдуть на вул. Коперника і вул. Дорошенка, поїдуть по вул. Вітовського на пл. Соборну.

У неділю до 12.00 год. не курсуватимуть маршрути № 6А, 7, 8, 8А, 37, 17, 22, 31, 41 та тролейбус №33.

До 12.00 год. автобуси №1А, 46, 51, 53 курсуватимуть по вул. Підвальна – Б.Хмельницького – Замарстинівська, автобуси №47А, 61 – по вул. Левандівській – Городоцькій, автобус №9 – вул. Вітовського – І.Франка – Підвальна – Б.Хмельницького – Замарстинівська, автобус №52 буде закорочений до церкви св. Анни, автобуси № 20, 25, 34, 39 їхатимуть по вул. Б. Хмельницького – Замарстинівська – Липинського, автобус №43 – по вул. Вербицького – Вітовського у напрямку до вул. Зеленої, автобус №7 – по вул. Клепарівська – (Джерельна) – Варшавська та автобус №45 – по вул. Вітовського – І.Франка в обидва напрямки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.