Жінка зробила з 5-річної доньки «порнозірку»

У Києві судитимуть жінку, яка виготовляла порнографію з участю 5-річної доньки. Досудовим розслідуванням встановлено, що жінка упродовж 2017–2019 років вчиняла розпусні дії щодо своєї малолітньої доньки та фіксувала це на камеру. У подальшому файли з дитячою порнографією зловмисниця розповсюджувала через мережу Інтернет. На момент початку кримінального правопорушення дівчинці було 5 років.

Як інформує «Варта1», у прокуратурі Києва повідомили, що у ході обшуків за місцем проживання жінки на мобільному телефоні та флеш-накопичувачах правоохоронці виявили та вилучили численні фото та відео дитячої порнографії.

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Деснянської окружної прокуратури міста Києва завершено досудове розслідування відносно 28-річної мешканки Києва за фактом вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи, а також виготовлення та зберігання зображень порнографічного характеру, що містять дитячу порнографію з метою розповсюдження (ч. 2 ст. 156, ч. 4 ст. 301 КК України (у редакції від 30.12.2020).

За вчинене жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 10 років.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.