У Львові пропонують створити наземний пішохідний перехід на площі Галицькій

Йдеться про пропозицію управління транспорту ЛМР облаштувати такий перехід на площі Галицькій біля будинку №14.

У Львові хочуть створити додатковий наземний пішохідний перехід. Йдеться про пропозицію управління транспорту ЛМР облаштувати такий перехід на площі Галицькій біля будинку №14. Відповідне питання розглядали вчора, 7 вересня, на міській комісії з безпеки дорожнього руху.

Як повідомляють в управлінні транспорту ЛМР, це пропонують зробити, оскільки маломобільним групам незручно користуватися підземним переходом, який є поруч на вулиці. Водночас, за словами інспектора патрульної поліції Львівської області Олександра Козлова, наземний перехід на тій ділянці може призводити до виникнення нових дорожньо-траснпортних пригод.

За словами депутата ЛМР та члена комісії транспорту, зв’язку та мобільності Ігоря Зінкевича, який голосував проти, поруч біля пам’ятника Королю Данилу функціонує пішохідний перехід і логічно було б робити його зручним та комфортним для всіх. Він натомість пропонує змінити там велику бруківку на меншу і не встановлювати додатковий перехід.

«Через об’ємну бруківку на цій ділянці переходити дорогу маломобільним групам та батькам з дитячими візками дійсно не зручно. Саме тому пропоную, перш за все, замінити велику бруківку на меншу і вигадувати велосипед не доведеться. Встановлювати наземні пішохідні переходи кожні 100 метрів безглуздо, особливо в центральній частині міста. Особливо, якщо вже є підземний. Зараз у нас вже функціонують переходи біля Галицького ринку, пам’ятника Королю Данилу і той самий підземний, який хочуть продублювати», – йдеться в його повідомленні у Фейсбуку.

Одностайної думки на комісії не дійшли, тому пропозицію управління транспорту ЛМР мають доопрацювати. 

Нагадаємо, що у Львові реорганізують рух транспорту на перехресті Кульпарківської – Наукової. Зокрема, поновлять розмітку та встановлять знаки на повороті з вул. Наукової на кільце. 

Ольга Коваль
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.