10-річний хлопчик впав з аварійного моста у гірську річку (ФОТО)

У селі Пороги, Солотвинської громади, що на Івано-Франківщині, 10-річний хлопчик впав з аварійного моста у річку Бистриця Солотвинська.

Як інформує «Варта1», з посиланням на «Суспільне», після падіння з переправи дитину із травмами госпіталізували у медзаклад.

Генеральний директор Івано-Франківської обласної дитячої лікарні Тарас Мельник розповів, що хлопчика привезли 8 вересня приблизно о 19:00.

“Дитина — у важкому стані. У хлопчика поєднана щелепна травма, відкритий перелом черепа, переломи передпліч. Тільки що завершили операцію. Її проводили дві бригади: нейрохірургічні і травматологічні. Тяжка дитина. Операція дуже вдало пройшла. Зараз дитина лежить у реанімаційному відділенні в післянаркозному стані. Завтра буде більш зрозумілий стан, надіємося, що хлопчик буде жити”, — сказав Тарас Мельник.

У повідомленні, яке розмістили у спільноті “Panjku Gromada” у “Facebook”, йдеться про те, що міст — в аварійному стані.

“Влада обіцяє і нічого не робить. Хто має нести відповідальність за те, що сталося? Просимо надати роз’яснення, чому мають страждати наші діти, де обіцяний ліс, і що робити далі?”, — йдеться у дописі.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.