До кінця цього року на вулиці Княгині Ольги мали б встановити два світлофори

Світлофори мають встановити на вул. Княгині Ольги, 5а та на вул. Княгині Ольги – вул. Бойчука.

Світлофор на вулиці Княгині Ольги, поблизу трамвайної зупинки «Шумського», встановлять до 15 жовтня цього року. А на світлофор поблизу вулиці Бойчука лише виготовляють ПКД. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив директор департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР Євген Бойко.  

У Львові на вулиці Княгині Ольги є дві ділянки, на яких часто відбуваються аварії – це вул.Княгині Ольги, 5а та Вул.Княгині Ольги – вул.Бойчука.

Світлофор на вул.Княгині Ольги, 5а, що поблизу трамвайної зупинки «Шумського» мали встановити у серпні, до 1 вересня він вже б мав працювати. Утім, через те, що учасник некоректно подав тендерну пропозицію, закупівлю провели знову, пояснює Євген Бойко.

«Переможець вже розпочинає будівельні роботи. Світлофорний об’єкт на цій ділянці планують встановити до 15 жовтня цього року», – запевняє він.

Читайте також: У Львові пропонують створити наземний пішохідний перехід на площі Галицькій

Начальник відділу капітального ремонту ЛМР Іван Матківський у коментарі Тvoemisto.tv раніше розповідав, що світлофор на цій ділянці мали встановити ще до лютого 2021 року, але роботи відтягували через відсутність фінансування.

Встановлення світлофору на вул.Княгині Ольги – вул.Бойчука міська комісія з безпеки дорожнього руху погодила ще у квітні цього року. Його мають встановити до кінця 2021 року. «До 30 вересня має бути замовлена ПКД та подана заявка на виділення коштів», – зазначив Євген Бойко.

Нагадаємо, на цій ділянці часто трапляються ДТП. 2 квітня 2021 року, там вкотре збили людину на пішохідному переході.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.