Низка груп у львівських вишах тимчасово перейшла на онлайн-навчання

Через підозру на коронавірус студенти кількох груп ЛНУ ім. Івана Франка та «Львівської політехніки» змушені навчатися онлайн.

У Національному університеті «Львівська політехніка» одна група пішла на дистанційне навчання через підозру на коронавірус у студента. Окрім цього, в студентів ще трьох груп теж підозрюють Covid-19, однак вони не контактували зі своїми колегами. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомили в пресслужбі вишу.

За словами речниці Наталії Павлишин, якщо діагноз «коронавірусна інфекція» підтвердиться, то група навчатиметься онлайн протягом двох тижнів. Наразі прийняли таке рішення, аби запобігти поширенню інфекції. 

Окрім цього, як повідомили в коментарі Tvoemisto.tv на біологічному факульеті Львівського національного університету ім. Івана Франка, ще дві групи змушені були перейти на дистанційний формат навчання через коронавірус у студентів. Йдеться про студентів 2-го та 4-го курсів. 

Нагадаємо, що навчання у Львівській політехніці, як і у Франковому університеті, почали у форматі офлайн. Надалі стежитимуть за епідситуацією в країні та відповідними рішеннями Кабінету Міністрів України й постійної комісії з питань ТЕБ і НС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.