Раптово помер християнський виконавець зі Львова Андрій Грифель

Співак був одружений, виховував трьох дітей – двох доньок і сина.

Раптово помер музикант, автор пісень, молодіжний пастор церкви «Джерело життя» Андрій Грифель. Про це повідомив композитор, вокаліст гурту CRY НЕБА Олександр Мамедов.

«Це шок! Пішов із життя Андрій Грифель(((( Так рано…. Бро, ти справжня зірка, створений для сцени… Завжди захоплювався тим, як ти співав! Ми так і не встигли разом заспівати. Як зустрінемось обов'язково це зробимо.. До зустрічі Андрію!», – повідомив композитор, вокаліст гурту CRY НЕБА Олександр Мамедов.

Співак був одружений, виховував трьох дітей – двох доньок і сина.

Переглянути його музичні проєкти можна тут.

Довідково

Андрій Грифель – співак, музикант, автор пісень, лідер гурту PROVIDER, лідер прославлення D.WORSHIP та молодіжний пастор D.YOUTH у Львівській церкві. Був випускником Львівської Богословської Семінарії. Працював в ЛБС на посаді Студентського пстора 6 років. Був засновником львівського piano-post-pop rock гурту PROVIDER, який в 2013 році випустив альбом «BACK TO LIFE!». Був також учасником та амбасадором християнського музичного проекту прославлення, куди ввійшла в альбом «ВІН У ВСЬОМУ» його авторська пісня «До Тебе». Останнім часом розвивав християнський музичний проект прославлення в своїй помісній церкві «Джерело Життя»під назвою D.Worship.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.