У Львові через масштабні змагання обмежать рух автотранспорту, а громадський транспорт частково не курсуватиме(МАРШРУТ)

У неділю, 12 вересня, у Львові відбудуться масштабні міжнародні змагання “Lviv Triathlon Open Cup 2021”. У зв’язку із цим, рух автотранспорту на маршруті змагань буде обмежено. Про це інформувала “Варта1”.

Старт змагань відбувається на озері Колиба (смт Брюховичі). Після першої транзитної зони учасники долають велосипедний сегмент, який включає ділянку траси “Брюховичі–Львів” та 5 кіл вулицями Львова. Після вело-етапу учасники проходять транзитну зону 2 на проспекті Свободи, де відбудеться біговий сегмент. Фінішуватимуть учасники перед Львівським театром опери та балету.

У зв’язку зі змаганнями, закритою для проїзду буде траса “Брюховичі–Львів”, пр. Чорновола, центральна частина міста.

З 08:45 год буде закрито рух транспорту на всій дистанції змагань. О 10:30 год відкриють рух на перехресті вул. Варшавська–пр. Чорновола, з 12:00 год — на пр. Чорновола. Площа Різні буде відкрита лише для кінцевої зупинки громадського транспорту. Перехрестя вул. Городоцька–пр. Чорновола (пр. Свободи) буде проїзне з ситуативним перекриттям руху. Вул. Під Дубом–вул. Куліша буде відкритою для руху транспорту. Пр. Свободи, як завжди у вихідний день, буде закритий, об’їзд здійснюватиметься по вул. Підвальній.

«З 8:45 і до 12:00 год будуть зміни у роботі громадського транспорту. Зокрема, 9 міських маршрутів та тролейбус № 33 у цей час не курсуватимуть. Ще 16 маршрутів курсуватимуть зі змінами. Зокрема, ті автобуси, як їздять на вул. Мазепи і вул. Липинського, об’їжджатимуть пр. Чорновола по вул. Замарстинівській. Ті автобуси, які їдуть з Рясне на вул. Ковча, їхатимуть на вул. Левандівській і вул. Городоцькій. Маршрути, які їдуть на вул. Коперника і вул. Дорошенка, поїдуть по вул. Вітовського на пл. Соборну», — розповів Орест Олеськів.

Зокрема, у неділю до 12:00 год не працюватимуть маршрути № 6А, 7, 8, 8А, 37, 17, 22, 31, 41 та тролейбус № 33.

До 12:00 год автобуси № 1А, 46, 51, 53 курсуватимуть по вул. Підвальна–Б. Хмельницького–Замарстинівська, автобуси № 47А, 61 — по вул. Левандівській–Городоцькій, автобус № 9 — вул. Вітовського–І. Франка–Підвальна–Б. Хмельницького–Замарстинівська, автобус № 52 буде закорочений до церкви св. Анни, автобуси № 20, 25, 34, 39 їхатимуть по вул. Б. Хмельницького–Замарстинівська–Липинського, автобус № 43 — по вул. Вербицького–Вітовського у напрямку до вул. Зеленої, автобус № 7 — по вул. Клепарівська–(Джерельна)–Варшавська та автобус № 45 — по вул. Вітовського–І. Франка в обидва напрямки.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.