Запорізький губернатор вважає, що через дії Росії медузи масово атакували узбережжя Азовського моря

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух впевнений, що курортний сезон–2021 у регіоні провалено, бо причиною нашестя медуз стало будівництво Керченського мосту та дії Росії, яка для поливу вибирає воду з річок.

Як інформує «Варта1», з посиланням на “УНІАН”, про це Старух заявив під час наради у курортному селищі Кирилівка.

Зокрема, він нагадав, що цього року відпочивальників буквально атакували медузи, яких було незвично багато. За словами голови області, нашестя медуз пов’язано зі стрімким підвищенням рівня солоності води в Азовському морі. Як зазначають екологи, кілька років поспіль до Азовського моря не надходить прісна вода з основних водних артерійзокрема з річки Дон.

Очільник ЗОДА впевнений: річки обміліли через те, що росіяни вибирають прісну воду для поливу, а внаслідок будівництва Керченського мосту було порушено природний ландшафт Чорного моря, що й стало приводом для “міграції” медуз до Азову.

Саме через дії Росії, на думку голови ЗОДА, медузи атакували узбережжя Азовського моря та розігнали відпочивальників. Старух запропонував порахувати збитки від провального курортного сезону, виставити рахунок Росії та позиватися до країни-агресора.

Хто саме має готувати позови та рахувати збитки, голова області не повідомив.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.